Služby

Naši pracovníci používajú profesionálnu meraciu a montážnu techniku.

Zameranie

Konzultácia Konzultácia

Konzultácia

Cenová ponuka Cenová ponuka


Cenová ponuka

Realizácia Realizácia


Realizácia

Rekonštrukcie

Kompletná rekonštrukcia bytov, bytových jadier, rekonštrukcie domov, výrobných hál, rekreačných objektov , predajní, kancelárii alebo iných stavieb. Poradenské služby, vizualizácie.

Dekoratívne omietky San Marco Luxury

Ponúkame Vám kvalitnú a spoľahlivú prerábku Vášho interiéru či exteriéru na základe vašich požiadaviek. Ku každej rekonštrukcií pristupujeme individuálne a dôkladne pripravení. Zaručujeme vám kvalitnú a precíznu prácu.

Všetky realizované práce zosúladíme tak, aby rekonštrukcia, prípadne iné práce, prebiehali bez problémov a správne po technologickej stránke.

Výstavba

Ponúkame výstavbu rodinných domov na kľúč (montované domy, drevo domy a murované domy).

To znamená, že sa o všetko postaráme za Vás. Postavíme Vám rodinný dom presne podľa vašich predstáv a požiadaviek do posledného detailu a odbremeníme Vás od zbytočných starostí.

Stavba domu nikdy nebola jednoduchšia.Zaoberáme sa aj výstavbou garáží, chatiek, záhradných domčekov, plotov a prístavbami rodinných domov.

Inštalácie

Vodoinštalačné, kúrenárske a elektroinštalačné práce

Kvalitné vodoinštalačné, kúrenárske a elektroinštalačné práce vykonávané skutočnými odborníkmi.

Zverte sa do rúk šikovným a pracovitým inštalatérom, ktorí sa o všetko postarajú za Vás. Ponúkame kompletné návrhy a montáž rozvodov pre rodinné domy, byty či iné objekty.

Osádzanie okien a dverí, osádzanie interiérových dverí, pokládka podlahy, dlažby, zámkovej dlažby, ale aj maľovanie interiéru strojové aj ručné, maľovanie fasády. Zatepľovanie rodinných domov. Výkopové, búracie práce.

Poradenská činnosť pri kúpe starších domov a bytov. Vypracovanie znaleckých posudkov pre stavby, pozemky, byty pre hypotekárne úvery. Hypotekárne poradenstvo.

Plastové okná a dvere,sieťky,vonkajšie žalúzie a rolety, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, podlahy-laminátové, drevené, vinylové, kuchynské linky a nábytok na mieru, obklady, dlažby, pod omietkový systém, závesné a kombi WC, skrinky do kúpeľne, zrkadlá, sprchové kúty, zásteny, celonerezové žľaby, batérie, sprchové sety, radiátory, vodoinštalační a elektroinštalačný materiál, dekoratívne farby a omietky, garážové brány (sekčné/krídlové), a kompletný stavebný materiál.